Kategorie

Praca

Uwaga szukamy pracownika!

BASS jest jednym z najstarszych salonów wędkarskich w Warszawie.

Oferujemy Klientom fachową i najlepszą obsługę oraz tylko najlepszy sprawdzony sprzęt renomowanych firm.

Jeśli sprzęt wędkarski masz w małym palcu, jesteś otwarty i lubisz pracować w zespole, dołącz do nas i połącz pracę z pasją.

Obowiązki:

  • Dzielenie się całą swoją wędkarską wiedzą z klientami.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Tworzenie zamówień do dostawców.
  • Dbanie o dostępność i ekspozycję asortymentu.
  • Praca w zespole, dbanie o miejsce pracy, utrzymywanie porządku, rozładowywanie dostaw, doradztwo mailowe i  telefoniczne.

Oczekujemy:

  • Pasji jaką jest wędkarstwo połączonej z wiedzą na temat trendów, firm i produktów.
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i pokonywania barier, chęć pomagania klientom w każdej sytuacji i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności proponowania dodatkowych potrzebnych rzeczy, aby zestaw był kompletny.
  • Obsługi komputera,

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej ekipy wyślij CV ze zdjęciem oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

tomek@bass-sklep.pl

W temacie napisz:  praca